Hakkımızda

Awesome Image

Pawz You

PawzYou, günümüzde dağınık yapıdaki hayvan sahiplendirilmesine yönelik paylaşımlarını tek bir çatı altında toplamak amacıyla 2018 yılında oluşturulmuş evsiz hayvanları sahiplendirme platformudur. Amacı köpekler, kediler, kuşlar, sürüngen ve kemirgenleri web sitesinin baş aktörü haline getirilerek en kısa sürede Türkiye'nin en büyük pet topluluğu olmak ve yardıma ihtiyaç duyan her evsiz dostumuzu bir yuvaya kavuşturmaktır.

Pawzyou, üye olan herkes için tamamen ücretsiz bir web sayfası ve mobil uygulama, mesajlaşma, kayıp ve sahiplendirme ilan paylaşımı ve bünyesindeki resmi kurum, kuruluş ve topluluklar için haber, duyuru ve etkinlik paylaşımı gibi hizmetleri sunuyor. Eklenen her pet ilanı için muntazam biçimde toplanan bilgiler sayesinde Türkiye'nin farklı bölgelerindeki yardıma ihtiyaç duyan pet sahipleri ve evsiz dostlarımız tarafımızca uzanan yardım eline sahip oluyorlar.

Pawz You Yöneticileri

Bertan Aslan

bertan.aslan@pawzyou.com

Çağlar Beklen

caglar.beklen@pawzyou.com

İletişim

PawzYou ile ilgili söylemek istedikleriniz, fikirleriniz ve resmi hesap talepleriniz için bize aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz.

info@pawzyou.com